Mimari Proje-Tasarim-Imalat | #BİRLİKTE GÜZEL BAR&SNACKS
Efes Pilsen markası için tasarladığımız, IGA İstanbul Havalimanında konumlandırılacak #BİRLİKTE GÜZE..
TT CUSTOM MİMARİ TASARIM
Türkiye’nin tek Özel Yapım Motosiklet İmalatçısı TT CUSTOM CHOPPERS’ın Mecidiyeköy / İstanbul’da bul..
Mimari Proje-Tasarim-Imalat | KEMER COUNTRY VILLA
Yazar olan Müşterimiz ayrıca Bekar bir Anne. Göktürk – Kemerburgaz Mevkii – Kemer Count..
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)

Herşeyin Başında, BJORNSON & CHELET ARCHITECTURE | ADVERTISING Seçkin, Butik bir Mimarlık Ofisi | Reklam Ajansıdır.Kısacası Yaptığımız İş: Müşterilerimizin Hayallerini önce Kağıda / Ekrana Getirir, sonra da Üretir, Göz Alıcı Nesneler Haline Getiririz.

Uzmanlık Alanlarımız ve Tercihlerimiz Cafe, Bar, Restaurant, Ofis ve Showroomlardır. Yine de Bizden Mimari Danışmanlık Talebinde bulunan Ev / Villa Sahibi Doslarımızı da kıramadığımız durumlar elbette oluyor. Müşterilerimizin Bütçeleri Çerçevesinde Tasarımımızı Yaratır, Sonra da Tasarımı Projelendirir ve Hayata Geçiririz.

Reklam Alanında Uzmanlığımız ise ‘’Karanlık Market’’ olarak tabir edilen, Alkollü İçki ve Tütün Ürünleri Pazarının Yasal Zorunlulukları Çerçevesinde Yaratıcı olabilmek, Doğru Subliminal Mesajları Nihai Tüketiciye Başarı ile İleten Tasarımlar Yaratıp, Üretimlerini Yapmak.

Birçok Mimarlık Ofisi ve Kreatif Ajansın aksine, kendi bünyemizde bulunan Beton Döküm ve Kaplama Atölyesi, Marangozhanemiz, Demir Atölyemiz, Elektrik Atölyemiz ve Dijital Baskı Atölyelerimiz Müşterilerimize, İş Ortaklarımıza çok Uygun Maliyetler çıkarabilmemizi sağlamaktadır.

Ekip olarak kökenlerimiz 25 Senelik Başarılı bir Profesyonel İş Hayatlarımızdan geliyor. Uluslararası Reklam Ajanslarının Türkiye Ofislerinin Kreatif Direktörlükleri ve Yine Uluslararası Üne Ulaşmış Mimarlık Ofislerinde Kariyerlerini Zirveye Taşımış Mimar ve Reklamcıların bir araya gelmesi önce BJORNSON & CHELET ARCHITECTURE | ADVERTISING’in doğuşu ve Takım Arkadaşlarının Uyumu ve Fikir Birliktelikleri ise BJORNSON & CHELET CONCRETE FURNITURE’ın doğuşuna sebep oldu.

 

Tasarımlarımız sadece burada sergilenen ürünlerden ibaret değildir. Bize Ulaşın, Projelerinize özel eşşiz tasarımlara birlikte imza atalım.

En Çok Görüntülenenler
BİZDEN HABERLER
02.01.2020
BETON MUFAK TEZGAHLARI ****YENİ ÜRÜN****
24.12.2019
BJORNSON&CHELET ARCHITECTURE | ADVERTISING